ANUNT

HIDROELECTRICA SA cu sediul în, B-dul Ion Mihalache, nr. 15-17, etaj 10-15, sector 1, Bucuresti, telefon: 021/ 30.32.500, fax: 021/30.32.564, închiriaza LOCUINTE DE SERVICIU/ LOCUINTE din fondul locativ al companiei.

 

  LISTA COMPLETA POATE FI CONSULTATA: AICI

 

Informatii suplimentare referitoare la starea locuintei si dotarea cu utilitati se pot obtine de la responsabilul zonal sau de la sediul Sucursalelor de Hidrocentrale (vezi tabelul de mai jos), de luni pana vineri între orele 9:00-15:00.

Nr. Crt.

Sucursala de Hidrocentrale

Adresa sucursala de hidrocentrale

Responsabil  zonal, telefon

1

SH VALCEA

Str. Decebal, nr.11, Rm. Valcea, jud. Valcea , 

Tel.: +40250 735230

Luiza Rosoaga     0727.727.113

luiza.rosoaga@hidroelectrica.ro

2

SH SEBES

Str. Alunului, nr.9, Sebes, judetul Alba,
Tel.: +40258 806400

Ruxandra Udila   0737.600.108

ruxandra.udila@hidroelectrica.ro

3

SH CURTEA DE ARGES

Bd. Basarabilor nr. 82-84, Curtea de Arges, jud. Arges,
Tel.: +40248 507299

Ionut Andrei     0248.507.245

ionut.adrei@hidroelectrica.ro

4

SH HATEG

B-dul. Nicolae Titulescu, nr.23, Hateg, jud. Hunedoara,

Tel.: +40254 207407

Emil Lasconi     0766.526.407

emil.lasconi@hidroelectrica.ro

5

SH PORTILE DE FIER

Str. I. Gh. Bibicescu,  nr.2, Drobeta Turnu Severin, jud Mehedinti
Tel. +40252 308601

Roxana Florea  0722.123.443

roxana.florea@hidroelectrica.ro

6

SH BISTRITA

Str. Lct Draghiescu, nr. 13, Piatra Neamt, jud Neamt,

Tel.: +40233 207103

Berila Vasilica  0720.727.477

vasilica.berila@hidroelectrica.ro

7

SH CLUJ

Str. Taberei, nr.1, Cluj Napoca, jud Cluj,

Tel.: +40264207800

Petru Olar      0720.727.137

petru.olar@hidroelectrica.ro